Компанія NAVITEL® випустила масштабне оновлення карти Республіки Білорусь

4 квітня 2018

Здійснено масштабне оновлення карти Республіки Білорусь. Нова карта релізу Q1 2018 доступна для власників автонавігаторів NAVITEL®, а також користувачів додатка Навітел Навігатор для смартфонів і планшетів.


Компанія NAVITEL® представляє глобальне оновлення карти Республіки Білорусь, розроблене в результаті співпраці з офіційним державним джерелом картографічної інформації - науково-виробничим державним республіканським унітарним підприємством "Національне кадастрове агентство" Республіки Білорусь.

«Зручність роботи з автонавігатором напряму пов'язана з якістю картографічного матеріалу. Нам важливо, щоб користувачам були доступні найактуальніші дані, яким вони можуть довіряти, а це залежить від ступеня наповнення навігаційно-значущою інформацією», - зазначає Президент групи компаній NAVITEL® Олександр Володимирович Казаков. - «Завдяки "Національному кадастровому агентству" ми змогли створити по-справжньому унікальну по деталізації навігаційну карту для наших користувачів».

Багаторічна співпраця дозволила інтегрувати в навігаційну карту NAVITEL® повний реєстр будівель, транспортно-дорожні мережі та всю навігаційно-значиму інформацію. Повна деталізація оновленої карти дає можливість користувачу отримати найбільш актуальну інформацію по всім зареєстрованим будовам, включаючи новобудови. Було актуалізовано адресну базу міст і поселень, садових товариств та агро-містечок, що значно розширило обсяг картографічних даних. Кількість населених пунктів з пошуком «до дому» зросла в 57 разів, а загальна кількість адрес на карті NAVITEL® перевищила 2 мільйони. Також на карту додані 3D моделі значущих об'єктів: пам'яток, вокзалів, церков, стадіонів.

У порівнянні з попереднім релізом, представленим в лютому 2018 року, адресна база деталізованих міст і населених пунктів значно зросла і сьогодні більше 25 000 населених пунктів (включаючи садові товариства) стали доступні для пошуку в навігаційній програмі Навітел Навігатор.

Області Республіки Білорусь Кількість деталізованих населених пунктів
Брестська область 2 680
Вітебська область 5 928
Гомельська область 2 759
Гродненська область 4 576
Мінська область 5 971
Могилевська область 3 245

«Для нас NAVITEL® вже багато років є важливим стратегічним партнером, який зміг "оживити" карту на 100%, зробити її максимально корисною для наших співгромадян і гостей республіки. Традиція інтеграції тільки офіційних баз в Навітел Навігатор говорить про професійний підхід до розробки продуктів», - повідомляє Сергій Анатолійович Левчик, перший заступник Генерального директора "Національного кадастрового агентства" Республіки Білорусь.

Detailed Belarus Q1 2018 map information:

  • 284 747 км дорожнього графа;
  • 27 410 населених пунктів, нанесених на карту;
  • 25 159 міст і населених пунктів з адресним пошуком;
  • 2 062 936 унікальних адрес;
  • 67 101 POI;
  • 17 об'єктів у тривимірному зображенні.

Оновлення карти Республіки Білорусь для автонавігаторів NAVITEL® доступно в програмі Центр Оновлень Навітел Навігатор. Звертаємо увагу, що карти релізу Q1 2018 працюють з версією Навітел Навігатор 9.7.2493 і вище.


Ціна у онлайн-магазині

560 грн.

Купити