NAVITEL® випускає автонавігатор NAVITEL E500 MAGNETIC з магнітним кріпленням

5 лютого 2018

Компанія NAVITEL® оголошує про початок продажів автонавігатора NAVITEL E500 MAGNETIC. Пристрій має 5-дюймовий сенсорний екран з широкими кутами огляду. Відмінною особливістю новинки є магнітне кріплення, яке дозволяє з легкістю встановлювати навігатор на тримач і знімати його в кінці поїздки. На NAVITEL E500 MAGNETIC попередньо встановлені офлайн карти 43 країн Європи, Росії, Білорусі, Казахстану та України.


Технічні особливості

Навігатор NAVITEL E500 MAGNETIC працює на базі процесора MStar c тактовою частотою 800 МГц. В якості операційної системи використовується система, яка надійно себе зарекомендувала - ОС Windows CE. Екран навігатора має діагональ 5 дюймів і роздільну здатність 800х480. Завдяки широким кутам огляду і запасу яскравості, зображення на екрані залишається чітким навіть на сонці. Об'єм внутрішньої пам'яті пристрою становить 8 ГБ. Для завантаження додаткових навігаційних карт і медіа-файлів передбачена підтримка microSD-карт максимальним об'ємом до 32 ГБ. Ємність вбудованого акумулятора становить 1200 мА • год.


Магнітне кріплення

Одне з основних переваг NAVITEL E500 MAGNETIC - легкість установки пристрою в автомобілі завдяки революційному магнітному кріпленню. У комплект поставки навігатора входить ергономічний кронштейн-тримач, який надійно кріпиться на лобове скло. На кронштейні розташовани USB-порт для підключення електроживлення і магнітний майданчик для установки навігатора. Досить піднести пристрій до держателю і сильний магніт надійно зафіксує його на місці. Знімання навігатора в кінці поїздки також не складе труднощів. Навігатор NAVITEL E500 MAGNETIC абсолютно вільний від проводів, так як зарядний пристрій підключається до кронштейну-держателю.

Після магнітного з'єднання електроживлення миттєво подається на навігатор NAVITEL E500 MAGNETIC, після чого він автоматично запускається і встановлює з'єднання зі супутниками. Через 15 секунд після зняття з кронштейна відбувається автоматичне відключення пристрою. Площа магнітного кріплення гарантує, що NAVITEL E500 MAGNETIC буде надійно зафіксований під час поїздки.


Офлайн карти 47 країн світу

Купуючи NAVITEL E500 MAGNETIC, користувач отримує готове рішення для автонавігації. На пристрій встановлена програма Навітел Навігатор з докладними офлайн картами 43 країн Європи, Росії, Білорусі, Казахстану та України. Навітел Навігатор відповідає за швидку побудову маршруту, точне ведення по ньому і своєчасні голосові підказки. Карти містять актуальну інформацію про дорожню мережу, вбудовану базу камер контролю швидкості і велику кількість точок POI. Оновити існуючі карти і придбати додаткові можна через Центр Оновлень Навітел Навігатор.


Оновлення карт для власників навігатора NAVITEL E500 MAGNETIC є безкоштовними і безстроковими.

Повний список встановлених карт


Комплектація

Навігатор NAVITEL E500 MAGNETIC поставляється з комплектом аксесуарів, необхідних для його використання в автомобілі.

Повна комплектація NAVITEL E500 MAGNETIC:

  • Автонавігатор NAVITEL E500 MAGNETIC
  • Кріплення на лобове скло
  • Автомобільний зарядний пристрій
  • Провід mini-USB
  • Чохол
  • Стилус
  • Керівництво користувача
  • Гарантійний талон


Ціна у онлайн-магазині

560 грн.

Купити