menu bar

NAVITEL® запускає продаж спеціальних пакетів карт для любителів активного зимового відпочинку.


Тільки в період з 20 грудня 2017 року по 20 березня 2018 року власники смартфонів і планшетів на Android, iOS i Windows Phone можуть придбати зимові продукти: «Альпи», «Кавказ», «Карпати» і «Піренеї» за спеціальними цінами.

Детальна інформація про нові продукти і рекомендована роздрібна вартість ліцензій:

Назва продукту Набір карт Роздрібна вартість
(електронний ключ)
Навітел Навігатор. Альпи Австрія, Албанія, Боснія і Герцеговина, Ватикан, Німеччина, Італія, Ліхтенштейн, Македонія, Мальта, Монако, Сан-Марино, Сербія, Словенія, Франція, Хорватія, Чорногорія, Швейцарія 580 грн
Навітел Навігатор. Кавказ Азербайджан, Вірменія, Грузія, Північно-Кавказький ФО Росії, Південний ФО Росії 580 грн
Навітел Навігатор. Карпати Угорщина, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Україна, Чехія 580 грн
Навітел Навігатор. Піренеї Андорра, Гібралтар, Іспанія, Монако, Португалія, Франція 580 грн

Купуючи пакети навігаційних карт «Альпи», «Кавказ», «Карпати» і «Піренеї», Ви отримуєте докладні карти відразу декількох країн, які містять необхідну туристові інформацію! Карти включають населені пункти з адресним пошуком і докладну дорожню мережу.

Ви зможете чудово відпочити, довіривши NAVITEL® маршрути своєї подорожі! Для вашої зручності на картах відзначені готелі, ресторани, історичні пам'ятки, магазини, заправки, аптеки і багато іншого. Маршрут будується миттєво з урахуванням загальної завантаженості доріг. З вбудованими попередженнями про швидкісний режим Ви можете сміливо сідати за кермо в незнайомій країні.

Придбати ліцензійні ключі на спеціальні зимові продукти можна в період на сайті NAVITEL® в розділі Купити і в магазинах додатків AppStore и Google Play.