Вийшло оновлення для Навітел Навігатор для Android

28 серпня 2017

Компанія NAVITEL® оголошує про випуск Навітел Навігатор 9.9 для пристроїв на базі ОС Android. В оновленні покращена маршрутизація для вантажного транспорту і реалізований новий алгоритм розрахунку часу в дорозі при перетині кордону.

Логотип компании NAVITEL

У версії Навітел Навігатор 9.9:  - покращено відображення номерів з'їздів

В оновленій версії номера з'їздів відображаються у верхній частині екрану поряд з назвою шосе чи траси, на які водію потрібно повернути. Разом з трьохвимірною картою доріг, ця інформація додатково спрощує навігацію, допомагаючи водію орієнтуватися при русі по основним магістралям.  

- оновлена маршрутизація для вантажного транспорту

При побудові маршруту для вантажного автомобіля додаток Навітел Навігатор 9.9 враховує існуючі дорожні обмеження для даного типу машин. Вибір типу транспорту доступний користувачеві в основному меню програми.  

- реалізовано новий алгоритм розрахунку часу при перетині кордону

Перетин державного кордону може займати немало часу у водіїв. Під час розрахунку часу в дорозі Навітел Навігатор 9.9 враховує затримки на прикордонних автомобільних пунктах пропуску. Таким чином, водії отримують реальне уявлення про час прибуття у самому початку маршруту.  

В оновлені додано голосовий пакет фінською мовою. Тепер Навітел Навігатор підтримує голосові підказки 31 мовами. Користувачам доступні 36 мовних версій інтерфейсу програми.

Власники пристроїв з операційною системою Android можуть завантажити оновлення Навітел Навігатор 9.9 в Google Play, а також на сайті NAVITEL® в розділі Завантажити.

Безкоштовна повнофункціональна версія програми доступна протягом 7 днів після завантаження. Після завершення цього періоду, для доступу до преміум-версії Навітел Навігатор, необхідно придбати ліцензійний ключ.

Також Ви можете придбати річну підписку на обрані карти і користуватися усіма функціями преміум-версії протягом цього часу*. Ви вирішуєте, продовжувати підписку, чи відмовитися від неї після завершення оплачуваного періоду. Мандруйте з NAVITEL® на власних умовах!

Для того, щоб користуватися усіма перевагами нової версії навігаційного додатку, рекомендуємо завантажити карти релізу Q2 2017.


*Підписка діє для всіх існуючих пакетів навігаційних карт, за виключенням карт України, Росії, Білорусії та Казахстану, а також пакетів, що мають у своєму складі хоча б одну з карт цих країн.


Ціна у онлайн-магазині

560 грн.

Купити