Навітел Навігатор 9.8 з трьома альтернативними маршрутами для iPhone і iPad

18 квітня 2017

Компания NAVITEL® випустила нову версію програми Навітел Навігатор для iPhone і iPad. Навітел Навігатор 9.8 будує три альтернативних маршрута і відображає завантаженість доріг на екрані швидше попередньої версії. Користувачам Навітел Навігатор 9.8 доступні оновлені карти релізу Q1 2017.

NAVITEL®

Навітел Навігатор 9.8

• Три альтернативних маршрута

Додаток Навітел Навігатор 9.8 допомагає у виборі оптимального шляху. Програма виводить на екран iPhone і iPad три варіанти проходження маршрута і кнопки із зазначенням відстані і часу в дорозі. Із запропонованих альтернатив користувач може вибрати найзручніший для себе маршрут. При наявності Інтернет-з'єднання час розраховується з урахуванням поточної завантаженості доріг.

• Підтримка оновлених карт релізу Q1 2017

Навітел Навігатор 9.8 працює з картами релізу Q1 2017. На картах оновлений дорожній граф, внесені зміни в адресну базу, додані нові транспортні розв'язки. В додаток інтегрована актуальна база камер контролю швидкості. Карти доповнені новими POI, серед яких готелі, ресторани, АЗС, адміністративні будівлі та інші Корисні об'єкти інфраструктури.

• Завжди актуальна інформація про затори на дорогах

Навітел Навігатор 9.8 будує маршрут з заторами значно швидше попередньої версії. Завдяки регулярному оновленню даних, користувач завжди бачить на екрані актуальну інформацію завантаженості доріг. Для роботи сервісу необхідно Інтернет-з'єднання.


Володарі iPhone і iPad можуть завантажити оновлення Навітел Навігатор 9.8 в AppStore (iTunes).

Безкоштовна повнофункціональна версія програми доступна для нових користувачів протягом 7 днів після скачування. Після закінчення цього періоду для доступу до преміум-версії Навітел Навігатор необхідно придбати ліцензійний ключ.

Ви також можете придбати річну підписку на вибрані карти і користуватися всіма функціями преміум-версії протягом цього часу*. Ви вирішуєте, продовжувати передплату або відмовитися від неї після закінчення оплаченого періоду. Подорожуйте з NAVITEL® на власних умовах!

Для того щоб скористатися всіма перевагами нової версії навігаційного додатка, рекомендуємо завантажити карти релізу Q1 2017.* Підписка діє на всі існуючі пакети навігаційних карт, за винятком карт Росії, України, Білорусі та Казахстану, а також пакетів, що включають в себе хоча б одну з карт цих країн.


Ціна у онлайн-магазині

560 грн.

Купити