menu bar

Компанія NAVITEL®, провідний постачальник автомобільних навігаційних пристроїв, сервісів та цифрової картографії на ринку автомобільної навігації, і компанія Zillya, розробник інноваційних технологій кіберзахисту, оголошують про запуск спільної акції.

Тільки до 15 січня 2017, купуючи програмний продукт «Захищена навігація», ви отримуєте Навітел Навігатор з картою України для ОС Android / Windows Phone / BlackBerry та подарунок – річну ліцензію на антивірус «Zillya Internet Security» для ОС Android.


Для покупки програмного продукту «Захищена навігація» перейдіть за посиланням www.navitel.ua/promo_zillya_navitel. Після оплати на вашу електронну адресу прийде лист з ліцензійними ключами для Навітел Навігатор з картою України та «Zillya Internet Security» і посиланнями для завантаження.

Термін активації ключа на Навітел Навігатор з картою України необмежений. Ви отримуєте безстрокову ліцензію з можливістю актуалізації карт по мірі виходу оновлень.
Термін активації ключа на «Zillya Internet Security» необмежений, ліцензія діє протягом 12 місяців з моменту активації.

Акція також діє в інтернет-магазині Allsoft.


Про компанію:
NAVITEL® – провідний постачальник автомобільних навігаційних пристроїв, навігаційних сервісів і цифрової картографії для різних платформ, в тому числі ОС Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry, Windows Mobile і інших. З 2013 року компанія займається розробкою системи супутникового моніторингу транспорту «Навітел Моніторинг».
Zillya! – український розробник інноваційних технологій кіберзахисту. Лабораторія успішно працює в Україні з 2009 року, на міжнародному ринку - з 2011 року. На сьогодні технологіями захисту Zillya! скористалися понад 3 мільйони користувачів.