menu bar

Компанія NAVITEL® оголошує про вихід нової версії програми Навітел Навігатор 9.7 для Windows Phone 8/8.1/10.


Що нового в Навітел Навігатор 9.7:

— Додана можливість прокладки альтернативних маршрутів

Навітел Навігатор 9.7 знайде найзручніший шлях до мети. Якщо можливих маршрутів кілька, програма запропонує користувачеві вибрати один з них. На екран програми додані кнопки із зазначенням відстані і розрахункового часу руху для кожного з альтернативних маршрутів.

— Навітел Навігатор 9.7 працює з оптимізованими картами релізу Q3 2016

Оновлена версія програми забезпечує миттєву прокладку маршрутів. Карти релізу Q3 2016 займають менше простору на SD-карті або в пам'яті пристрою, зберігаючи при цьому високу ступінь деталізації.

Крім того, в Навітел Навігатор 9.7 внесені наступні зміни:

  • доданий пошук за індексом;
  • поліпшений адресний пошук будинків;
  • доданий новий тип POI: станція підзарядки електромобіля;
  • внесені виправлення, що підвищують стабільність роботи програми.

Завантажити оновлення Навітел Навігатор 9.7 користувачі Windows Phone 8/8.1/10 пристроїв можуть з Microsoft Store.

Для нових користувачів доступний 7-денний пробний повнофункціональний режим. Після закінчення цього періоду програма переходить в режим роботи з обмеженим функціоналом. Для того, щоб скористатися повнофункціональною преміум-версією Навітел Навігатор, необхідно купити ліцензійний ключ.

Ви також можете придбати річну підписку на вибрані карти і користуватися всіма функціями преміум-версії протягом цього часу *. Ви вирішуєте, продовжувати передплату або відмовитися від неї після закінчення оплаченого періоду. Подорожуйте з NAVITEL® на власних умовах!


* Підписка діє на всі існуючі пакети навігаційних карт, за винятком карт Росії, України, Білорусі та Казахстану, а також пакетів, що включають в себе хоча б одну з карт цих країн.