menu bar

NAVITEL ® випускає спеціальні пакети навігаційних карт для тих, хто віддає перевагу активному зимовому відпочинку!


Тільки в період з 22 грудня 2014 року по 31 березня 2015 року у користувачів смартфонів і планшетів на Android, Windows Mobile, Windows Phone і BlackBerry є прекрасна можливість придбати зимові продукти: «Альпи», «Кавказ», «Карпати» і «Піренеї» за спеціальними вигідними цінами.

Детальна інформація про нові продукти і рекомендована роздрібна вартість ліцензій:


Назва продукту

Набір карт

Роздрібна вартість (електронний ключ)

Навігаційні карти «Альпи»

Австрія, Німеччина, Італія, Ліхтенштейн, Монако, Словенія, Франція, Швейцарія

320 грн.

Навігаційні карти «Кавказ»

Азербайджан, Вірменія, Грузія, Північно-Кавказький ФО Росії

320 грн.

Навігаційні карти «Карпати»

Угорщина, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Україна, Чехія

320 грн.

Навігаційні карти «Піренеї»

Андорра, Іспанія, Франція

320 грн.

Комплекти навігаційних карт «Альпи», «Кавказ», «Карпати» і «Піренеї» включають в себе всю необхідну інформацію , яка може знадобитися туристу під час подорожі ! Високодеталізовані карти міст і населених пунктів , а також обширна база точок POI : готелі, ресторани, кафе і бари, пам’ятки, магазини, заправки та пункти техобслуговування, лікарні та аптеки, а також багато іншого — допоможуть не заблукати в країні і відмінно відпочити! Миттєва прокладка маршрутів з урахуванням завантаженості доріг дозволить дістатися до потрібного об’єкта в найкоротший час.

Придбати ліцензійні ключі на спеціальні зимові продукти можна в період з 22 грудня 2014 року по 31 березня 2015 року на сайті NAVITEL® в розділі Купити, а також в інтернет-магазинах Allsoft и Softkey.