menu bar

NAVITEL® оголошує про випуск в роздрібний продаж навігаційної карти Ірану для користувачів Навітел Навігатор.


Карта Ірану підготовлена у співпраці з компанією MemNav - провідним розробником картографічних продуктів і сервісів в країнах Близького Сходу. NAVITEL® і MemNav, об'єднуючи свої знання, технології і великий досвід у створенні навігаційних продуктів, готові представити користувачам сучасну карту Ірану нового покоління.

Карта Ірану містить 142 885 км дорожнього графа, 14 223 міст і населених пунктів, 74 951 POI. В карту включена житлова і промислова інфраструктура міст і населених пунктів з адресним пошуком, детальна дорожня мережа, що включає всі вулиці і дороги з урахуванням спрямованості руху, розв'язок, кругових рухів та іншої навігаційно-значимої інформації.

Детальна інформація про карту Ірану Q3 2014:

  • 142 885 км дорожнього графа;
  • 14 223 населених пунктів, нанесених на карту;
  • 95 деталізованих міст і населених пунктів;
  • 74 951 POI.

Роздрібна вартість ліцензії:


Термін ліцензії

Вартість

Безстроково

350 грн.

1 рік

199,99 грн.

1 місяць

34,99 грн.

Придбати ліцензію на карту Ірану можна в інтернет-магазині http://allsoft.ua/, а також на сайті NAVITEL® в розділі «Купити».

Користувачі Навітел Навігатор на Android можуть придбати ліцензійні ключі через Google Play, а також з основного меню програми: «Мій Навітел» → «Купити карти».

Важливо! Звертаємо вашу увагу, що навігаційна карта Ірану релізу Q3 2014 працює тільки з версією Навітел Навігатор 9.1.0.0 і вище.


MemNav (www.MemNav.com) - компанія, що займається розробкою картографічних продуктів і сервісів в країнах Близького Сходу. З жовтня 2014 MemNav - партнер NAVITEL® в області виробництва навігаційних карт на Близькому Сході.