menu bar

Для пристроїв на Android вийшло оновлення Навітел Навігатор 9.4.0.28.

Що нового в Навітел Навігатор 9.4.0.28:

  • У програму додана стрічка новин - тепер всі новини компанії про випуск оновлень програми і карт будуть відразу доступні на вашому пристрої в розділі Mій Навітел -Новини.*
  • Для сервісу Навітел.Друзі додана можливість роботи у фоновому режимі: при виборі в налаштуваннях цієї опції, ваші друзі можуть спостерігати за вашими переміщеннями, навіть коли програма Навітел Навігатор не запущено на вашому пристрої. *
  • При реєстрації в сервісі Навітел.Друзі додані два нові параметри: стать та електронну адресу. *

Крім цього:

  • Виправлена працездатність адресного пошуку на картах формату nm2.
  • Прискорена прокладка маршрутів.
  • Знижено споживання пам'яті.
  • Поліпшено алгоритм побудови маршрутів з урахуванням інформації про затори.*
  • А також внесені інші дрібні виправлення, що підвищують стабільність і надійність роботи програми.

* Для роботи сервісу необхідне підключення до Інтернету.

Завантажити оновлення Навітел Навігатор 9.4.0.28 користувачі Android-пристроїв можуть з розділу ЗАВАНТАЖИТИ офіційного сайту NAVITEL® і в магазині Google Play.

Для нових користувачів доступний 7-денний пробний повнофункціональний режим. Після закінчення цього періоду програма переходить в режим роботи з обмеженим функціоналом. Для того, щоб скористатися повнофункціональною преміум-версією Навітел Навігатор, необхідно купити ліцензійний ключ.

Завантажити Навітел Навігатор в магазині Google Play

Також нагадуємо, що тепер ви можете придбати не тільки безстрокову ліцензію на карти для Навітел Навігатор, але й купити її на певний обмежений період.* Це особливо зручно і вигідно, якщо ви збираєтеся в подорож. Всього від 24,99 гривень (залежно від набору країн) ви можете купити докладну навігаційну карту на 1 місяць або 1 рік. Передплату можна продовжити або відмовитися від неї після завершення оплаченого періоду.


* Підписка діє на всі існуючі пакети навігаційних карт, за винятком карт Росії, України, Білорусі і Казахстану, а також пакетів тих, що включають хоч би одну з карт цих країн.